Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zezwolenia na amatorski połów ryb na wodach Okręgów "Strefy 1" są już dostępne prze system e-zezwoleń

Aktualności | 2020-12-23 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

 

Szanowni Wędkarze informujemy, że po opłaceniu pełnej składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód poza zezwoleniem na wędkowanie na wodach Okręgu PZW we Wrocławiu otrzymają Państwo zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgów w Jeleniej Górze, Legnicy, Nadnotecki w Pile, Słupsku, Wałbrzychu, Zielonej Górze. W/w zezwolenia przesłane zostaną na adres e-mail podany w formularzu. Należy je wydrukować i posiadać przy sobie w trakcie dokonywania amatorskiego połowu ryb. Zezwolenia zabezpieczone są znakiem wodnym indywidulanym dla każdego wędkarza. Nie ma możliwości udostępniania swojego zezwolenia innym osobom.

Zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgu w Elblągu dostępne będą wyłączenie w wersji papierowej w wybranych punktach na terenie tego Okręgu.     

 

W przypadku uiszczenia pełnych opłat u skarbnika i otrzymaniu zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgu PZW we Wrocławiu w formie papierowej istnieje możliwość otrzymania zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgów "Strefy 1" (Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk, Wałbrzych, Zielona Góra) w formie elektronicznej poprzez system e-zezwoleń uiszczając wyłączenie prowizję. W/w zezwolenia przesłane zostaną na adres e-mail podany w formularzu. Należy je wydrukować i posiadać przy sobie w trakcie dokonywania amatorskiego połowu ryb. Zezwolenia zabezpieczone są znakiem wodnym indywidulanym dla każdego wędkarza. Nie ma możliwości udostępniania swojego zezwolenia innym osobom.

 

Admin

 

Poleć znajomemu