Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Terminy i miejsca zawodów - rezerwacja łowisk na rok 2020

 

KALENDARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH, KÓŁ I KLUBÓW – 2020r.

 

DATA

MIEJSCE

KOŁO/KLUB

6,06

Zawalna

Rekin

6,06

Odra most milenijny

Kolejarz

6,06

Odra Różanka

Pafawag

6,06

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

6,06

Boguszyce

Fishing 24

6,06

Topole

Burza

6,06

Staw ul. Północna Wrocław

Stare Miasto

6-7,06

Odra od Utraty do Jeszkowic

Ślęza Żórawina

7,06

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

7,06

      Cegielnia

Odra

7,06

      Barki II prawa strona

Krzyki

7,06

Kanał powodziowy Bartoszowice

Astra

7,06

Biskupin Odra + kanały

Belona

7,06

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Fabryczna

7,06

Boguszyce

Boguszyce

7,06

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

12-14,06

Wilczków

Malczyce

13-14,06

Zawalna

Odra

13-14,06

Opatowice

Sygnał

13-14,06

Odra leclerk

Sauer Danfoss

13-14,06

Odra Rędzin

Krzyki/Fanklub feeder

13-14,06

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

13,06

Pilczyce

Pilczyce

13,06

Ratowice topole

Burza

14,06

Bujwida

Krzyki

14,06

Biały Kościół górny staw dzień dziecka

Okoń Strzelin

14,06

Boguszyce

Fishing 24

14,06

Odra od mostu Trzebnickiego do mostów Osobowickich

Szafran

14,06

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

14,06

Rędzin

Astra

11-14.06

Gosławice

Kleń Brzezina

20,06

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

20,06

Osobowice powyżej mostu kolejowego

Odra

20,06

Boguszyce

Boguszyce

20,06

Biały Kościół górny staw od tarliska do harcówki

Strzelin

20,06

Zawalna

Odra

20,06

Odra Pracze

Ceramik

20,06

Odra Popowice

Astra

20-21,06

Biały Kościół górny staw

Okoń Strzelin

20-21,06

Osobowice-Rędzin

Astra

21,06

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

21,06

Bajkał lewa strona

Burza

21,06

Leclerk

Kapitanat feeder

21,06

Monopolowa

Odra

20-21,06

Kanał powodziowy poniżej mostów jagiellońskich prawy brzeg

Fabryczna - Herbapol

26-27,06

Bajkał lewa  strona

Hydral

27,06

Zawalna

Rekin

27,06

Odra Osobowice most kolejowy

Astra

27,06

Bujwida

Sygnał

27,06

Biały Kościół górny staw

Okoń Strzelin

27,06

Barki II cypel

Pafawag

27-28.06

Odra Karczemna

      Sobótka

27-28.06

Toruńska

Belona

28,06

Leclerk

Fabryczna

27-28,06

Gosławice

Kleń Brzezina

27-28,06

Barki II prawa strona

Szafran

 

 

 

27-28,06

Rędzin  środek

Odra

28,06

Kozanów Odra lewy brzeg

Kozanów IV

27-28,06

Ratowice Topole

Czarna Łacha

28,06

Stawy i rzeka w Sławoszowicach

LZK

28,06

Łacha Jelcz

Jalecz-Laskowice

28,06

Monopolowa

Fabryczna

28,06

Odra Lubiąż - spinning

Wołów

28,06

Barki II cypel

Leśnica

28,06

Balejki

Góra Miasto

4.07

Toruńska

MPK

4-5,07

Gosławice

Okoń Miękinia

 

 

 

4-5,07

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów Jagiellońskich

Fishing 24

4-5,07

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

4,07

Odra ujście Ślęzy

Hutmen

4,07

Boguszyce

Oleśnica

4,07

Biały Kościół górny staw – zawody dla dzieci

Sygnał

5,07

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

5,07

Staw Luboszyce

Góra Strumyk

4-5,07

Od Barek II do śluzy

Ślęza Żórawina

4-5,07

Ratowice poniżej jazu prawy brzeg

Sauer Danfoss

5,07

Wilczków

Malczyce

5,07

Leclerk

Fabryczna

5,07

Boguszyce

Fishing 24/Leszczom Stop

5,07

Balejki

Góra Miasto

9-12,07

Nowaki – OKRĘGOWE ZAWODY KARPIOWE

Kapitanat

10-11,07

Barki II powyżej ujścia do Odry

Rekin

11,07

Pilczyce

Pilczyce

11-12,07

Odra od Łachy Jelcz do Ratowice prawy brzeg

Czarna Łacha

11-12,07

Rędzin powyżej śluzy prawy brzeg

Odra

12,07

Leśnica

Leśnica

12,07

Toruńska

Fabryczna

12,07

Ratowice Topole

Astra

12,07

Zajączków

Oborniki Śląskie

12,07

Gosławice

Kleń Brzezina

18.07

Bujwida

Pafawag

18-19,07

Rędzin poniżej barek II

Politechnika

18-19.07

Osobowice

Sygnał

18-19,07

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

18-19,07

Odra Maślice lewy brzeg powyżej słupa wysokiego napięcia

Stare Miasto

18-19,07

Odra lewy brzeg powyżej ujścia Bystrzycy

Ślęza Żórawina

19,07

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

19,07

Toruńska

Belona

19,07

Leclerk

Fishing 24

19,07

Odra Uraz Kamienie

Oborniki Śląskie

25,07

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

25-26,07

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

25-26,07

Odra od kanału łączącego Łachę Jelcz z Odra do jazu Ratowice

Jelcz-Laskowice

25-26,07

Biały Kościół

Okoń Strzelin

26,07

Leclerk

Belona

26,07

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

26,07

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

26,07

Monopolowa

Polifarb

25-26,07

Gosławice

Kleń Brzezina

31,07-1,08

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Fabryczna

1-2,08

Boguszyce

Karaś Trzebnica

1-2,08

Bujwida

Krzyki

1-2,08

Barki II cypel

Leśnica

1-2,08

Kanał Powodziowy poniżej mostów jagiellońskich prawy brzeg

Krzyki

2,08

Biały Kościół górny staw

Okoń Strzelin

2,08

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

2,08

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

2,08

Odra Rędzin prawy brzeg poniżej śluzy

Oborniki Śląskie

2,08

Glinianki Wołów

Wołów

2,08

Leclerk

Belona

7-8,08

Źródlana

Kolejarz

8,08

Pilczyce

Pilczyce

8,08

Bujwida

Sygnał

8,08

Glinianki Wołów

Wołów

9,08

Boguszyce

Boguszyce

9,08

Odra Ścinawa

Koło Świerzawa (Okręg Jelenia Góra)

9,08

Odra Tarchalice - spinning

Wołów

09,08

Kananał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów

Fabryczna

8-9,08

Odra od kanału łączącego Łachę Jelcz z Odra do jazu Ratowice

Burza

8-9.08

Odra od wierzy widokowej do jazu Janowice

Sobótka

8-9,08

Odra Rędzin prawy brzeg pomiędzy barkiami II a śluzą

Ślęza Żórawina

15-16,08

Odra od kanału łączącego Łachę Jelcz z Odra do jazu Ratowice

Jelcz-Laskowice

15-16.08

Utrata

Krzyki FFK

15-16,08

Mietków aleja czereśniowa

Karaś Trzebnica

15-16,08

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

16,08

Lubiąż

Koło Świerzawa (Okręg Jelenia Góra)

16,08

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

16,08

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

22,08

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

22,08

Biały Kościół górny staw od tarliska do harcówki

Strzelin

22-23,08

Biały Kościół górny staw (nocne)

Okoń Strzelin

22-23,08

Gosławice

Kleń Brzezina

 

 

 

22-23,08

Osobowice

Sygnał

21-23,08

Wilczków

Malczyce

 

 

 

23,08

Boguszyce

LZK

23,08

Glinianki Wołów

Wołów

29,08

Boguszyce

Boguszyce

29,08

Odra Osobowice most kolejowy

Astra

29.08

Odra od Leclerka

Pafawag

29,08

Staw ul. Północna/Maślicka

Stare Miasto

29-30,08

Barki II

Astra

28-30.08

Gosławice

Kleń Brzezina

30,08

Kanał powodziowy prawy brzeg ponizejmostów

Odra

30,08

Odra lewy brzeg poniżej Preżyc

Okoń Miękinia

30,08

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

30,08

Leclerk

Fabryczna

30,08

Zawalna

Szafran

30,08

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

30,08

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

30,08

Biały Kościół – górny staw

Okoń Strzelin

5,09

Leclerk

Rosówka

5,09

Barki II ujście do Odry

Kolejarz

5,09

Leśnica

Astra

5,09

Odra ujście Ślęzy

Hutmen

5,09

Zawalna

Piechur

5.09

Bajkał

Hydral

5-6,09

Mietków od zapory do francuza

Ślęza Żórawina

6,09

Wilczków

Malczyce

6,09

Odra Ratowice topole

Burza

6,09

Leclerk

Fabryczna

6,09

Odra Rędzin prawy brzeg poniżej śluzy

Karaś Trzebnica

6,09

Stradomia

LZK

6,09

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

6,09

Toruńska

Fishing 24

5-6,09

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Krzyki – FFK/ Czarna Łacha

5-6,09

Biały Kościół – górny staw

Okoń Strzelin

4-6,09

Gosławice

Kleń Brzezina

12,09

Toruńska

Pafawag

12,09

Zawalna

Rekin

12,09

Topole

Burza

12,09

Odra Osobowice most kolejowy murek

Astra

12,09

Biały Kościół górny staw od tarliska do harcówki

Strzelin

12,09

Odra Osobowice prawy brzeg

Stare Miasto

11-13,09

Cegielnia ul. Główna

Astra

11-13,09

Wilczków

Malczyce

13,09

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

13,09

Gosławice

Kleń Brzezina

13,09

Zawalna - spławik

Kapitanat

13,09

Leclerk

Cieszków

12-13,09

Odra od Czernicy do Jeszkowic

Czarna Łacha

13,09

Stradomia

Szafran

13,09

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

18,09

Ligota Strupińska spinningowe

Lin Ligota Strupińska

19,09

Barki II

MPK

19,09

Rozlewiska rz. Krynki w Cierpicach

Gromnik Przeworno

19,09

Odra most milenijny

Kolejarz

19,09

Pilczyce

Pilczyce

19,09

Boguszyce

Boguszyce

19,09

Leclerk - feeder

Kapitanat

20,09

Leclerk

ROBINSON

20,09

Zawalna

Odra

20,09

Barki I

Astra

20,09

Toruńska

Belona

20,09

Kozanów Odra lewy brzeg

Kozanów IV

20,09

Leśnica

Leśnica

20,09

Boguszyce

Fishing 24

20,09

Glinianki Wołów

Wołów

25,10

Odra Ścinawa - spinning

Wołów/River

26,09

Zawalna

Pafawag

26,09

Odra od Barek II

Stare Miasto

26,09

Biały Kościół górny staw od harcówki do tarliska

Strzelin

27,09

Odra lewy brzeg poniżej Preżyc

Okoń Miękinia

27,09

Rędzin pow. Barek II

Krzyki

27,09

Biały Kościół górny staw spinning młodzież

Okoń Strzelin

27,09

Łacha Jelcz

Jelcz-Laskowice

27,09

Biskupin Odra + zatoka

Belona

27,09

Odra na grobli przy kładce

Szafran

27,09

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

27,09

Leclerk - feeder

Kapitanat

3,10

Odra Osobowice prawy brzeg

Sygnał

4,10

Odra ujście Ślęzy

Astra

4,10

Wilczków

Malczyce

4,10

Barki II cypel

Szafran

4,10

Odra Leclerk

Ślęza Żórawina

4,10

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

5-6,10

Kanał śluzy Brzeg Dolny

Rokita

9-11,10

Gosławice

Kleń Brzezina

10,10

Odra Popowice „murek”

Stare Miasto

10,10

Odra Bartoszowice - spinning

Stare Miasto

11,10

Leclerk

Odra

11,10

Kanał powodziowy ul. Folwarczna

Fabryczna

11,10

Oleśnica staw miejski

Oleśnica

11,10

Odra Uraz kamienie

Oborniki Śląskie

11,10

Odra Tarchalice - spinning

Wołów

8.11

Kanał powodziowy ul. Folwarczna

Fabryczna

8,11

Kanał Żeglugowy „Elewatory”

Oława 16

17-18,10

Rędzin

Politechnika

18,10

Barki II prawa strona

MPK

18,10

Odra lewy brzeg poniżej Preżyc

Okoń Miękinia

18,10

Kozanów Odra lewy brzeg

Kozanów IV

18,10

Gosławice

Kleń Brzezina

18,10

Czarna Łacha

Czarna Łacha

24,10

Opatowice

Stare Miasto

24-25,10

Topole

Politechnika

25,10

Biały Kościół górny staw

Okoń Strzelin

25,10

Toruńska

Belona

25,10

Kanał elewatory w Oławie

Ślęza Żórawina

25,10

Bajkał - spinning

Fishing 24

8,11

Osobowice-Rędzin

Astra

11,11

Odra lewy brzeg poniżej Preżyc

Okoń Miękinia

15,11

Gosławice

Kleń Brzezina

15,11

Rędzin pow. Barek II

Krzyki

15,11

Leclerk

Fishing 24

15,11

Monopolowa

Krokodyl

6,12

Zajączków

Oborniki Śląskie


W razie zauważenia błędów lub jakichkolwiek zmian terminów bądź miejsc proszę o kontakt mailowy: a.suchorab@pzw.wroclaw.pl